Aktualności

STAG partnerem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

23.05.2012

Sezon GSMP 2012 już otwarty. Inauguracyjny wyścig odbył się 19-20.05 w Korczynie a STAG wraz z Partnerskim Warsztatem Serwisowym ARMAKO Krosno miał przyjemność być oficjalnym partnerem tej spektakularnej imprezy. O tytuł mistrza walczyło ponad 80 kierowców, m.in. Mariusz Stec, Aleksander Michałowski, Tomasz Mikołajczyk, Marcin Bełtowski. Pojazdy startowały w różnych kategoriach, od maluchów do rasowych samochodów wyścigowych dysponujących mocami silników do 450-500kM. Nasz pojazd wyposażonych w instalację gazową STAG uczestniczył w wyścigu jako auto zamykające stawkę. Po spokojnym pierwszym dniu, nastąpił drugi, pełen wrażeń. Słuczka goniła stłuczkę a karetki i lawety co chwila interweniowały na trasie.


GSMP, jak co roku, zgromadziły tłumy wielbicieli szybkich i głośnych maszyn. Następna runda już jesienią w Załużu koło Sanoka. Serdecznie zapraszamy!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.