Aktualności

STAG na IX Wielkim Pikniku Charytatywnym „Podaruj dzieciom wakacje"

04.06.2012

STAG na IX Wielkim Pikniku Charytatywnym „Podaruj dzieciom wakacje" w PrzemyśluW dniu 3.06. STAG miał przyjemność uczestniczyć w IX Wielkim Pikniku Charytatywnym zorganizowanym przez Fundację Życia Podkarpackiego „Podaruj dzieciom radość”. Było to niezwykłe wydarzenie, zwłaszcza, że dzięki zebranym pieniądzom 41 dzieci pojedzie w tym roku na upragnione wakacje.

 

Piknikowi towarzyszyło wiele atrakcji: młodzi, jak i starsi entuzjaści sportu, mogli kibicować podczas meczy piłki nożnej, pokazu footbollu amerykańskiego ,,Przemyśl Bears”, sportów walki i zawodów konnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zmagania drwali, prezentujących swoje umiejętności obsługi piły mechanicznej. Można było z bliska przyjrzeć się służbom mundurowym, najnowocześniejszemu sprzętowi, porozmawiać na tematy związane z militariami, z bliska przyjrzeć się broni, wozom bojowym czy nawet wsiąść do czołgu.


Na scenie oczy i uczy przybyłych cieszyły piosenki wykonywane przez dzieci ze szkół podstawowych z Przemyśla i okolic. Atrakcją wieczoru był niewątpliwie długo oczekiwany występ zespołu Golden Life.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.