Aktualności

54 warsztaty w sieci PWS

06.07.2012

Kolejne punkty profesjonalnego montażu i serwisu instalacji gazowych wypełniają naszą polską mapę STAG. Kolejne cztery warsztaty, które rozumieją potrzebę dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów dołączyło do sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG. Wspomniane warsztaty zdecydowały się na związanie swojej przyszłości z nowoczesną technologią i sposobem zarządzania, tym samym zyskując dostęp do skutecznego wsparcia marketingowego, technicznego i know-how AC SA.

Spółka AC, jako wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji gazowych LPG/CNG dokłada wszelkich starań by warsztaty znajdujące się w sieci PWS wykazywały najwyższy poziom technologii, wyposażenia oraz wiedzy specjalistycznej. Każdy nasz klient decydując się na instalację gazową marki STAG może być pewny, że montaż i serwis wykonywany jest pod czujnym okiem specjalistów, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.

W gronie Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG, z przyjemnością witamy:

- AUTO-GAZ TECHLAND ze Starego Sącza
- EURO-GAZ z Raciborza
- DARGAZ z Sokołowa Podlaskiego
- UNIGAS z Wrocławia
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.