Aktualności

Mitsubishi Colt stawia na STAG-a

17.07.2012

Przy rekordowo wysokich cenach paliw już tylko autogaz oferuje jedyną realną możliwość obniżenia kosztów eksploatacji samochodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Mitsubishi Motors Polska we współpracy z producentem instalacji gazowych - firmą AC SA wprowadziła do oferty dwie odmiany modelu Colt z wysokiej jakości fabryczną instalacją gazową marki STAG. Debiutujące obecnie w salonach modele zasilane LPG to dwie pięciodrzwiowe wersje: 1.3 Invite i 1.3 Elegance, oba o mocy 95 KM.

 

STAG 300 PREMIUM – wysoka jakość, znakomite osiągi i wyjątkowa oszczędność


Sercem napędu nowych modeli Colt jest 1.3 – litrowy silnik o mocy 95 KM wyposażony w instalację gazową marki STAG. Mikroprocesorowy sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 PREMIUM odpowiedzialny za poprawne podanie gazu jak i kontrolę całego układu, dzięki Inteligentnemu Systemowi Autoadaptacji ISA jest w stanie w pełni zsynchronizować się ze wskazaniami komputera benzynowego. W ten sposób idealnie dopasowuje on parametry wtrysku gazu do zmiennych warunków pracy i obciążenia silnika. Skład mieszanki ustalany jest na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny i ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego. Dzięki temu silnik zasilany gazem pracuje dokładnie tak jak w trakcie spalania benzyny.


Sterowniki STAG-300 PREMIUM wraz z komponentami mechanicznymi (reduktor i listwa wtryskowa AC SA) produkowane są w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów, a tylko takie produkty spełniają surowe kryteria stawiane przez największe koncerny motoryzacyjne, w tym Mitsubishi Motors Poland.

 

System gwarancyjny i serwisowy STAG – Partnerskie Warsztaty Serwisowe STAG


Wszystkie modele Mitsubishi Colt wyposażone w instalację gazową marki STAG objęte są 3 letnią gwarancją i ograniczone limitem 100 tysięcy kilometrów. Gwarancja dotyczy wszystkich komponentów elektronicznych i mechanicznych pod warunkiem montażu i serwisowania systemu autogaz w jednym z 54. Partnerskich Warsztatów Serwisowych zlokalizowanym na terenie całego kraju bądź w innym miejscu zaakceptowanym przez AC SA. Partnerskie Warsztaty Serwisowe to innowacyjne podejście firmy do kwestii profesjonalizmu, jakości i najwyższych standardów obsługi klienta. Wszystkie warsztaty wchodzące w skład sieci objęte są specjalnym programem rozwoju i weryfikacji a opiekę nad nimi sprawują regionalni doradcy techniczno handlowi. Klienci korzystający z usług PWS-u mają zagwarantowane bezpłatne świadczenie usług gwarancyjnych w sieci warsztatów na terenie całego kraju. Kierowca nie musi obawiać się awarii w trasie i związanych z tym dodatkowych kosztów. Obok adaptacji pojazdu na zasilanie gazowe, warsztaty świadczą usługi gwarancyjne, przeglądy okresowe oraz usługi pogwarancyjne w pełnym tego słowa znaczeniu.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.