Aktualności

STAG 4 QBOX Finalistą konkursu „Napęd Nowej Ery”

04.09.2012

Mamy przyjemność poinformować, że nasz najnowszy sterownik STAG 4 QBOX znalazł się wśród Finalistów prestiżowego konkursu „Napęd Nowej Ery” w kategorii Instalacja Nowej Ery.


Zgodnie z Regulaminem obrady dziewięcioosobowej Komisji konkursowej odbyły się 3 września. Decyzją Jury pod przewodnictwem dr inż. Krzysztofa Bajdora, Zastępcy Dyrektora ds. Paliw i Energii Odnawialnej w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji, wybrano Finalistów konkursu w następujących kategoriach: Samochód Nowej Ery, Instalacja Nowej Ery, Rozwiązanie Nowej Ery, Stacja Nowej Ery.


Członkowie Komisji ocenili blisko 90 wniosków zgłoszeniowych – setek stron materiałów: opisów, zdjęć i schematów. Wyjątkiem była kategoria Stacja Nowej Ery, w której Finalistów wybrali Internauci – blisko 1650 osób wzięło udział w głosowaniu przeprowadzonym na stronie www.napednowejery.pl.


Podczas obrad Jury dyskutowało o perspektywach rozwoju branży LPG. Wpływ na przyszłość rynku, stosowanie rozwiązań przyjaznych kierowcom i innowacyjność to jedne z najczęściej wymienianych kryteriów ocen. Rywalizacja była zacięta. Wśród kandydatów do tytułu Nowej Ery znalazły się koncerny samochodowe, producenci i dystrybutorzy instalacji gazowych i najnowocześniejszych rozwiązań w branży LPG, dlatego jesteśmy naprawdę dumni, że nasze rozwiązanie zostało docenione na tak konkurencyjnym i wymagającym rynku. To, że nasz sterownik STAG 4 QBOX znalazł się wśród Finalistów konkursu, jest dla nas samych dowodem, że utrzymujemy dobre tempo rozwoju i dopasowanie do potrzeb kierowców.


Lista Laureatów „Napędu Nowej Ery” zostanie ogłoszona 17 października 2012 podczas Gali finałowej w Hotelu Ossa, k. Rawy Mazowieckiej. Gala odbędzie się w ramach IX Spotkania Branży Petrochemicznej – Polski Rynek LPG, organizowanego przez Partnera konkursu – e-petrol.pl.


„Napęd Nowej Ery” organizują ORLEN GAZ i e-petrol.pl, a wspierają: Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Organizacja Gazu Płynnego, World LP Gas Association (WLPGA), Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Patronat medialny objął portal gazeo.pl, Moto.pl oraz tygodnik „Auto Świat”.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.