Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Polmozbyt w Szczecinie

11.09.2012

Już w najbliższą sobotę 15.09 wraz z naszym Warsztatem Rekomendowanym Polmozbyt Szczecin zapraszamy wszystkich serdecznie do Szczecina, gdzie odbędą się Dni Otwarte Polmozbyt pod hasłem "Znani testują, przetestuj i Ty”

 

W programie spotkanie z Radosławem Majdanem, Jarosławem Jakimowiczem, Henrykiem Sawką, Damianem Ukeje, Jarosławem Marendziakiem, Miss Szczecina 2012, Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskieji.
 

 

Będzie można wziąć udział w rajdzie quadami, podnieść sobie adrenalinę w symulatorze wywrotki samochodowej lub symulatorze zderzeń, a także przejechać się „minibikiem” lub segwayem, pograć na automatach do gier o tematyce samochodowej.

 

Dodatkowo organitorzy zapewniają


Zapraszamy!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.