Aktualności

STAG na targach FIGAS w Peru

29.08.2012

W dniach 23-25 sierpnia 2012 r. wraz z naszym lokalnym dystrybutorem  uczestniczyliśmy w Targach FIGAS w Peru, na których zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę produktów z branży LPG/CNG. Nasza spółka była reprezentowana przez wykwalifikowany zespół handlowy wraz ze wsparciem personalnym Działu Technicznego. Prowadzone podczas targów szkolenia z obsługi programu AcGasSynchro spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem i gromadziły wielu specjalistów z branży. Warto dodać, że nie bez znaczenia był wygląd naszego stoiska, jego nowoczesność i forma prezentacji produktów. Organizowane w Peru targi to dobra okazja dozaciśnienia kontaktów handlowych i poznania oferty z dziedziny alternatywnych systemów do zasilania pojazdów. 

 

 Miło jest nam poinformować, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Targi Figas odwiedziło w tym roku blisko 8000 gości ! 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.