Aktualności

STAG na zakończeniu sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

25.09.2012

Finałowa runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski była niezwykle emocjonująca. Ostatni etap odbył się w Załużu na 4688 m trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej. Na starcie pojawiło się 82 zawodników, w tym 10 Słowaków oraz dwa auta typu single seater. Pojazdy startowały w różnych kategoriach, od maluchów do rasowych samochodów wyścigowych dysponujących mocami silników do 450-500kM. Nasz pojazd - Toyota Auris - wyposażony w instalację gazową STAG uczestniczył w wyścigu jako auto zamykające stawkę.  Pogoda dopisała znakomicie a na zawody przybyło tysiące widzów i kibiców. Nasze stoisko przygotowane wspólnie z PWSz Leska - MAXISERVICE oraz PWS z Krosna - ARMAKO Armako cieszyło się dużym zainteresowaniem. Relacje z imprezy przeprowadzały TVN oraz TV Rzeszów, a także kilka stacji radiowych.

 

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z wyścigów, którą przygotowali nasi Regionalni Doradcy Techniczno-Handlowi Dariusz Korusiewicz i Sławomir Ciszewski .

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.