Aktualności

Szkolenie przedstawicieli łotewskich warsztatów

04.10.2012

W dniu 4.10 br. w w sali konferencyjnej Centrum Badawczo-Rozwojowego AC SA odbyło się spotkanie z przedstawicielami z przedstawicielami łotewskich warsztatów, które miało na celu zaznajomienie uczestników z produktami AC oraz zasadami poprawnego montażu systemów gazowych marki STAG. Współorganizatowrm szkolenia był nasz dystrybutor na terenie Litwy, Łotwy i Estonii - firma UAB PROPANAS. Uczestnikom zaprezentowano najnowszą ofertę produktową AC SA, a w szczególności innowacyjny sterownik dedykowany do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa - STAG 400 DPI. W praktycznej części szkolenia odbyto jazdy testowe pojazdami Audi Q5 i Mazda 6.

Po spotkaniu nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów podczas oficjalnej kolacji w ośrodku wypoczynkowym Ptasia Osada w Ploskach.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.