Aktualności

10-lecie AUTO SERWIS LPG APANASIEWICZ

11.10.2012

Dnia 13-10-2012 r. (sobota) z okazji dziesięciolecia powstania firmy AUTO SERWIS LPG APANASIEWICZ w Wieluniu Nowy Rynek 2 zapraszamy na dni otwarte.
Firma ta należy do sieci naszych Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG. W dniu tym będzie można zasięgnąć opinii na temat samochodowych instalacji gazowych STAG oraz ich doboru do danego modelu auta.
Informacji będą udzielać zarówno pracownicy firmy AUTO SERWIS LPG APANASIEWICZ jak i nasz Regionalny Doradca Techniczno – Handlowy.
W tarcie tej imprezy cały czas towarzyszyć nam będzie lokalna rozgłośnia radiowa czyli Radio Ziemi Wieluńskiej (Radio ZW).
Wśród licznych konkursów dla odwiedzających przewidziany jest także konkurs SMS-owy, w którym wygrać można instalację gazowa STAG wraz z montażem.
Ci, którym nie dopisze szczęście w tym konkursie będą mogli umówić się na montaż instalacji LPG do swych samochodów w systemie raty 0%.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY w godzinach 9:00 – 17:00

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.