Aktualności

STAG 400 DPI obsługuje kolejny kod silnika Audi

12.10.2012

Z przyjemnością informujemy, że w październiku br. powiększyła się rodzina kodów silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny obsługiwanych przez sterownik STAG 400 DPI. Dołączył do niej silnik z kodem: CALB (3.2 FSI). Ten typ silnika jest stosowany w samochodzie Audi Q5 3.2 FSI o mocy 195/265 kW/KM.

 

STAG 400 DPI jako jedyny sterownik na rynku doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne. STAG 400 DPI jest całkowicie bezpieczny dla silnika, co zostało potwierdzone w długodystansowych testach drogowych przeprowadzonych przez laboratorium Badań i Certyfikacji. Montaż STAG 400 DPI może być wykonany wyłącznie w Partnerskich Warsztatach Serwisowych STAG.

 

Aktualna lista wszystkich kodów silnika obsługiwanych przez sterownik STAG 400 DPI znajduje się tutaj. 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.