Aktualności

Zapraszamy na targi NGV GLOBAL 2012 w Meksyku

22.10.2012

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów, partnerów handlowych oraz wszystkich zainteresowanych współpracą z nami do odwiedzenia naszego stoiska A9 na największych i najważniejszych targach CNG w Ameryce Północnej – NGV GLOBAL 2012 w Meksyku. W dniach 6-10.11.2012 zaprezentujemy Państwu szeroką gamę podzespołów oraz kompletnych układów zasilania gazem CNG marki STAG jak również pozostałe produkty AC SA z branży motoryzacyjnej. Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania odnośnie aktualnej oferty AC SA i możliwości nawiązania obustronnej współpracy.


NGV GLOBAL 2012 w Meksyku to ponad 5000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, oferta z ponad 30 krajów świata i wyjątkowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy związanej z przemysłem CNG. Strategie, technologie, szanse i wyzwania oraz gama produktów dedykowanych branży – zakres tematów przewidzianych w czasie trwania konferencji i seminariów towarzyszących temu niezwykłemu wydarzeniu jest niezwykle obiecujący.

 

Więcej informacji o targach w Meksyku znajdą Państwo tutaj

 

ACSA NGV GLOBAL 2012

 


 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.