Aktualności

Zapraszamy na targi NGV Bangkok 2012 Southeast Asia's Natural Gas for Vehicles

23.10.2012

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów, partnerów handlowych oraz wszystkich zainteresowanych współpracą z nami do odwiedzenia naszego stoiska A7 na największych i najważniejszych targach CNG w Azji Południowo-Wschodniej – Southeast Asia's Natural Gas for Vehicles 2012 w Bangkoku. W dniach 1-3.11.2012 wraz z naszym dystrybutorem - firmą THEO -  zaprezentujemy Państwu szeroką gamę podzespołów oraz kompletnych układów zasilania gazem CNG marki STAG jak również pozostałe produkty AC SA z branży motoryzacyjnej. Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania odnośnie aktualnej oferty AC SA i możliwości nawiązania obustronnej współpracy.

 

NGV Bangkok 2012 o ponad 272,000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, ponad 150 wystawców z ponad 20 krajów i 8,000 odwiedzających. Wystawie towarzyszyć będą konferencje i seminaria techniczne prowadzone przez liderów biznesu, ekspertów, inżynierów i powiązane organizacje rządowe branży CNG.

 

NGV Bangkok 2012 to ekscytujące wydarzenie, na które jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

Więcej informacji o targach NGV Bangkok 2012 znajdą Państwo tutaj
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.