Aktualności

64. warsztaty w sieci PWS

05.11.2012

Z ogromną przyjemnością informujemy, że sieć Partnerskich Warsztatów Serwisowych powiększyła się o dwa kolejne – MACAR z Częstochowy i MIXTRONIC z Drawsko Pomorskiego, które serdecznie witamy w gronie najlepszych instolatorów marki STAG. Nasza sieć liczy już 64 punktów profesjonalnego montażu i serwisu systemów STAG dostępnych we wszystkich regionach Polski.

 

Spółka AC, jako wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji gazowych LPG/CNG dokłada wszelkich starań by warsztaty znajdujące się w sieci PWS wykazywały najwyższy poziom technologii, wyposażenia oraz wiedzy specjalistycznej. Każdy nasz klient decydując się na instalację gazową marki STAG może być pewny, że montaż i serwis wykonywany jest pod czujnym okiem specjalistów, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.

 

Najwyższe standardy techniczne, troska o klienta, uczciwość oraz rzetelność – to wszystko leży u podstaw sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.