Aktualności

Zapraszamy na OFFROAD SHOW POLAND – pierwsze w Polsce Targi Pojazdów 4x4

10.11.2012

Wszystkich miłośników samochodów 4x4 serdecznie zapraszamy na pierwsze w Polsce Targi Pojazdów 4x4 – OFFROAD SHOW POLAND, które odbędą się w dniach 17-18 listopada, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska Warszawa (ul Marsa 56C).


OFFROAD SHOW POLAND to idealne miejsce do spotkania fanów jazdy w terenie z producentami samochodów z napędem 4x4, motocykli, quadów i innych pojazdów, firm olejowych, oponiarskich, producentów części i akcesoriów oraz warsztatów specjalistycznych.


STAG promującą filozofię „Explore the World with STAG” udowodni wszystkim, że jazda terenowa może być nie tylko ekscytująca, ale i oszczędna. Nasza Toyota FJ Cruiser z instalacją gazową STAG będzie dostępna na stoisku AutoŚwiat4x4, gdzie przedstawiciele AC SA z przyjemnością opwiedzą o ostatnich wyprawach ekipy i udzielą wyczerpującej informacji na temat możliwości konwersji pojazdu terenowego na zasilanie gazowe.


Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na OFFROAD SHOW POLAND 2012.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.