Aktualności

STAG na OFFROAD SHOW POLAND 2012

17.11.2012

Weekend 17-18 listopada okazał się emocjonującym wydarzeniem dla wszystkich fanów i miłośników samochodowych wypraw terenowych. W Centrum MT Polska w Warszawie odbyły się pierwsze ogólnopolskie targi OFFROAD SHOW POLAND, na których zaprezentowaliśmy naszą Toyotę FJ Cruiser z instalacją gazową STAG.


Wśród prezentowanych pojazdów można było znaleźć najróżniejsze modele aut, w różnym przedziale wiekowym, w tym także indywidualne konstrukcje projektowane wyłącznie z myślą o udziale w rajdach terenowych. Szczególne zainteresowanie przyciągały samochody retro ze swoją archaiczną, kanciastą i toporną stylistyką i nasuwające wyraźne skojarzenia z ciężkimi warunkami jazdy w terenie.


Frekwencja dopisała. Stoisko Explore the World with STAG przyciągnęło masę odwiedzających a nasi doradcy handlowo-techniczni wciąż udzielali informacji, jak sprawić, by jazda w terenie nie oznaczała pustek w portfelu. Toyota FJ Cruiser z instalacją gazową STAG przeszła pomyślnie wiele testów w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, w ekstremalnych temperaturach i najtrudniejszym terenie do jazdy.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z OFFROAD SHOW POLAND
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.