Aktualności

Targi NGV GLOBAL 2012 w Meksyku

12.11.2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym oraz potencjalnym klientom za odwiedzenie naszego stoiska podczas międzynarodowych targów gazowych NGV GLOBAL 2012 w stolicy Meksyku – Meksyk. W dniach 6-10.11 mieliśmy wyjątkową okazję zaprezentować Państwu naszą szeroką gamę podzespołów oraz kompletnych układów zasilania gazem LPG/CNG jak również pozostałe produkty z branży motoryzacyjnej. Impreza przyciągnęła wystawców z całego świata. Mogliśmy tam zobaczyć Mercedesa, który prezentował pojazdy z silnikiem Diesla na zasilaniu gazowym jak również Dodge RAM z fabrycznie zamontowaną instalacją gazową.

 

Miło jest nam poinformować, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Zainteresowanie naszymi produktami i autorskimi rozwiązaniami płynęło z wszystkich zakątków Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej.
  

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.