Aktualności

Anatol Timoszuk wśród finalistów konkursu Przedsiębiorca Roku 2012 Ernst&Young.

29.11.2012

Z dumą informujemy, że twórca AC. AC SA – Anatol Timoszuk został finalistą X edycji prestiżowego konkursu Przedsiębiorca Roku 2012 organizowanego przez Ernst&Young. Inicjatywa promuje przedsiębiorców, którzy wyróżniają się skutecznością w biznesie oraz wspierają zasady społecznej odpowiedzialności.

 

Anatol Timoszuk jest twórcą, współwłaścicielem i wieloletnim prezesem firmy AC. Kierował firmą przez wiele lat, czego zwieńczeniem było wprowadzenie AC na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych w 2011 r. Obecnie jest wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej AC S.A. Pełni także wiele odpowiedzialnych funkcji w radach nadzorczych i zarządach kilku innych firm z zupełnie innej branży.

 

„Najważniejszą wartością jest szacunek dla innych ludzi, niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmują. O tym, czy przedsiębiorcy odnoszą spektakularny sukces, przesądza sposób, w jaki traktują pracowników. Niezależnie od branży każda firma ma jedną wspólną cechę – tworzą ją ludzie, którzy za okazany szacunek z przyjemnością odwdzięczą się zaangażowaniem” – twierdzi Anatol Timoszuk.


W tegorocznej edycji konkursu jury przedsięwzięcia, pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego, wybrało finalistów dziesiątej edycji. Ocena kandydatów uwzględniała analizę wielu czynników, m.in.: przedsiębiorczość, wyniki finansowe firmy, innowacyjność, strategię działania przedsiębiorstwa, działalność międzynarodową, a także relacje z otoczeniem.

Jury X edycji konkursu Przedsiębiorca Roku doceniło rangę i reputację przedsiębiorstwa, a przede wszystkim zdolności menadżerskie Prezesa Anatola Timoszuka, który tym samym znalazł się w bardzo wąskiej i ekskluzywnej grupie najlepszych polskich przedsiębiorców. Był jednym z trzech finalistów w kategorii Przedsiębiorca Roku – Produkcja”.

 

Tegoroczna Gala Finałowa konkursu odbyła się 29 listopada w Auli Politechniki Warszawskiej.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.