Aktualności

Integracja dla Choinki 2012 - STAG na Podlasiu 4x4

10.12.2012

8 grudnia 2012 nasza ekipa Explore the World with STAG ze swoją "gazową"  Toyotą FJ Cruiser partnerowała podlaskiej edycji akcji 4x4 Ogólnopolska Terenowa Integracja 'Dla Choinki' - imprezie zorganizowanej przez członków Stowarzyszenia Podlasie 4x4 z przyjaciółmi. Zabawa odbyła się na terenie żwirowni w Tatarowcach a zawodnicy przybyli nie tylko z Białegostoku i okolic; dotarły też załogi z Suwałk, Kolna, Wysokiego Mazowieckiego a nawet stołecznej Warszawy!.

Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach:
- pętla terenowa na czas
- trial 'na ślepo' wg wskazówek pilota
- strzelanie z jadącego auta do celu (paintball)
Pomoc, którą udało się zgromadzić przekazano w całości zaprzyjaźnionemu Domowi Dziecka im. J. Korczaka w Krasnem koło Zabłudowa.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.