Aktualności

STAG interaktywnie na GasShow 2013

11.03.2013

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów GasShow 2013 w Warszawie, które okazało się bardzo udaną imprezą dla całej branży autogazu. W tym roku motywem przewodnim naszej obecności na targach było Centrum Badawczo-Rozwojowe AC SA. Przenieśliśmy odwiedzających w świat badań, odkryliśmy w jaki sposób w testowane są produkty AC przed ich wprowadzeniem rynek. Udowodniliśmy, że warto jest opierać się na dokładnie przebadanych systemach autogaz, które zniosą różne warunki klimatyczne, szeroki zakres temperatur i są odporne na wiele sił działających podczas jazdy.

 

Targi były doskonałą okazją do prezentacji nowości w ofercie spółki AC m.in. sekwencyjnego wtrysku gazu do silników diesla - systemu STAG DIESEL; inteligentnego i kompaktowego sterownika STAG-4 Q-BOX Basic czy kolejnych rozwiązań dla silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa STAG 400 DPI. Premierę miały też elementy mechaniczne układów autogazowych tj. reduktor LPG AC R02 (do 120KM), reduktor CNG i listwa wtryskowa AC W02. Pokazaliśmy tez kilka ciekawostek z obszaru elektroniki autogaz np. kontroler szerokopasmowej sondy lambda STAG AFR, podgrzewacz reduktorów i nowy wariator kąta wyprzedzenia zapłonu.

 

Jak co roku zaprezentowaliśmy gamę pojazdów zasilanych paliwem gazowym. Na ekspozycji pojazdów przed halą prezentowaliśmy system STAG DIESEL w samochodzie Citroen Jumper, w którym zastosowano wersję wykorzystującą gaz ziemny. Wersja LPG systemu STAG DIESEL była prezentowana w ciągniku rolniczym i ciągniku siodłowym. Instalacja wtrysku gazu w fazie ciekłej STAG pokazana została w Skodzie Roomster 1,2 TSI, natomiast system STAG 400 DPI w wersji zasilanej CNG zaprezentowano w Hyundaiu ix35. Absolutną premierę na targach miały zbiorniki LPG pod marką TytanGas. Wprowadziliśmy je do oferty AC SA w szerokim asortymencie. Gama zbiorników toroidalnych obejmuje 45 rozmiarów obejmujących pojemności od 27 do 89 l. Zbiorniki walcowe są oferowane w pojemnościach od 20 do 110 l w 35 rozmiarach.

 

Zacnym uwieńczeniem obecności na targach firmy AC S.A. było przyznanie nagrody INPRO 2013 w kategorii Samochodowe Systemy LPG i CNG za najnowszy produkt STAG DIESEL.

 

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za te dwa dni owocnych rozmów i spotkań, za cenne uwagi i komentarze, są one dla nas wartościowym źródłem informacji, bo to dzięki Wam tworzymy wysokiej jakości produkty, które zdobyły już zaufanie milionów kierowców na wszystkich kontynentach. Do zobaczenia wkrótce, a na pewno na GasShow 2014!

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.