Aktualności

Dobre pomysły i realne biznesy

24.05.2013

Mieć dobry pomysł na biznes, to połowa sukcesu. Dołożyć do tego dużą pracowitość i odwagę – sukces murowany. Dlatego AC S.A. postanowiła wspierać przyszłych przedsiębiorców z dobrymi pomysłami i dużą chęcią do działania.


24 maja zakończyła się III edycja Akademickiego Konkursu Przedsiębiorczości Mój Pomysł Mój Biznes. Uczniowie szkół średnich, studenci oraz absolwenci uczelni mieli szansę spróbować swoich sił w biznesie.

Konkurs, organizowany przez „Kurier Poranny” i Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej - w przeciwieństwie do poprzednich edycji, podczas których oceniano tylko  nadsyłane przez uczestników biznesplany - tym razem premiował i ciekawy pomysł, i gotowość do wejścia na rynek. Oczywiście z profesjonalnym wsparciem merytorycznym oraz finansowym, bowiem zwycięzca otrzymał 10 tys. złotych na prowadzenie firmy.

- Moim zdaniem jest to skuteczny bodziec, by bardzo dobre pomysły przekuć w realne biznesy. - mówi Katarzyna Rutkowska, Prezes AC S.A. - Taki doping czasami jest potrzebny, by autorom dodać śmiałości, przyspieszyć pewne decyzje. Jestem przekonana, że naszym zwycięzcom odwagi do założenia własnego biznesu nie zabraknie, a ze swojej strony mogę zapewnić, że będziemy życzliwie kibicować i wspierać. Będzie to też doskonały przykład dla innych, którzy rozważają tak decyzję.

 

Konkurs Mój Pomysł Mój Biznes, którego partnerem strategicznym była firma AC SA został zorganizowany przez Strefę Biznesu – Lokalny Portal Przedsiębiorców i Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej. Więcej informacji na stronie organizatora: http://mojpomyslmojbiznes.pl/

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.