Aktualności

OSUVISKO 2014 – coś dla amatorów off roadu!

23.04.2014

Już 26 kwietnia w Bełchatowie odbędzie się druga runda sezonu 2014 o-SUV-iska. Tyma razem weźmie w niej też udział drużyna STAG-a z dyrektorem exportu, Tomaszem Wiśniewskim, za kierownicą  i ekipa Autoryzowanego Serwisu STAG – Motogaz Ciepłowski. Trasa przygotowana przez organizatorów to mieszanka klasycznego off roadu przeprawowego. Będą bagna, piachy, trawersy, doły i góry. Nie zabraknie też terenów czynnych kopalń, starego nasypu kolejowego, czy przejazdu przez rzeczkę po balach (jak na słynnym Camel Trophy).

 

Toyota FJ LPG

 

W strefie kibiców, gdzie wystawią się stoiska firm wspierających rajd (m.in. Motogaz Ciepłowski),znajdzie się też wygrodzona strefa gdzie będzie można podziwiać zmagania zawodników na specjalnie przygotowanym torze.
Producent marki STAG, AC S.A., ufundował Puchar Fair Play dla drużyny wyróżniającej się w przestrzeganiu zasad gry.

Zapraszamy!

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.