KIEROWNIK PROJEKTÓW

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - tak, do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

8-16 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  1. Zarządzanie integracją w projekcie
    • opracowanie zakresu projektu/danych wejściowych
    • kierowanie i zarządzanie realizacją projektu
    • monitorowanie, kontrolowanie prac i zmian (w kontrola ryzyka, kosztów, itd.)
    • zamykanie projektu lub etapu
  2. Zarządzanie zakresem w projekcie:
    • zbieranie i precyzowanie wymagań
    • tworzenie Struktury Podziału Pracy (w porozumieniu z Biurem Projektów)
  3. Zarządzanie czasem w projekcie:
    • określanie zadań i ich kolejności, tworzenie harmonogramu
    • szacownie zasobów (w tym zgłaszanie zapotrzebowania na zasoby, obiekty, narzędzia, itd.)
  4. Zarządzanie kosztami w projekcie:
    • szacownie i kontrolowanie kosztów
    • określanie wymaganego budżetu
  5. Zarządzanie jakością w projekcie:
    • planowanie oraz zapewnienie jakości (określenie narzędzi jakościowych),
  1. Zarządzanie zasobami ludzkimi w projekcie:
    • opracowanie planu zasobów,
    • pozyskanie zespołu (w porozumieniu z kierownikami funkcyjnymi i Biurem Projektów)
    • kształtowanie, przydzielanie obowiązków i zarządzanie zespołem,
    • dokonywanie oceny pracy i odpowiednie motywowanie członków zespołu,
  2. Zarządzanie komunikacją w projekcie:
    • rozpoznawanie, kształtowanie oczekiwań i utrzymywanie kontaktu z interesariuszami,
    • planowanie i dostarczanie informacji między wydziałami,
      • Zarządzanie ryzykiem w projekcje (w tym identyfikacja, planowanie, monitoring ryzyka),
      • Zarządzanie zamówieniami w projekcie.
Wymagania

  • przywództwo
  • integrowanie zespołu
  • motywowanie
  • komunikacja
  • wywieranie wpływu
  • podejmowanie decyzji
  • dyplomacja i świadomość kulturowa
  • negocjowanie
Umiejętność obsługi narzędzi programowych:
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość systemu zarządzania projektami Microsoft Enterprise Project Management:
    • aplikacja kliencka: Microsoft Project Professional
    • aplikacja kliencka: Microsoft Project Web Application (PWA)
  • znajomość rozwiązań klasy ERP (Graffiti ERP, proALPHA ERP)
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja