KEY ACCOUNT EXPERT

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

5 - 7 osób

Wielkość zespołu

ok. 900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych (segmenty OEM, DOEM i aftermarket) w wyznaczonym obszarze geograficznym)
  • Inicjowanie i realizacja indywidualnych projektów w zakresie współpracy z producentami samochodów i klientami flotowymi
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Identyfikacja potrzeb rynkowych przydzielonych klientów
  • Prowadzenie prezentacji handlowych
  • Monitorowanie i analiza rynku i konkurencji
Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2/C1) – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne (mile widziana mechanika i/lub elektronika samochodowa)
  • Doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów
  • Znajomość standardów sprzedaży oraz efektywnych technik sprzedaży, zdolności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Wysoka aktywność w działaniu, otwartość na zmiany, inicjatywa
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań, operatywność
  • Zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • Prawo jazdy kat. B oraz mobilność związana z wyjazdami służbowymi
  • Doświadczenie w branży automotive oraz znajomość innego obcego języka będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych pomysłów
 profilaktyczne akcje zdrowotne
 dostęp do nowych technologii
 elastyczny czas pracy
 eventy charytatywne

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja