REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

(region: mazowieckie)

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

8:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

10 osob

Wielkość zespołu

800 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • praca polega na wsparciu i doradztwie technicznym dla klientów w branży autogaz, reprezentowaniu firmy pod względem technicznym, a także przeprowadzaniu szkoleń
  • testy i walidacja nowych produktów
  • prace koncepcyjne nad nowymi produktami (zebranie wymagań technicznych od klienta, tworzenie wymagań na podstawie badań rynku),
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów we współpracy z pracownikami działu handlowego oraz firm współpracujących
  • monitorowanie rynku, identyfikowanie potrzeb rynkowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w targach branżowych
Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień technicznych z branży motoryzacyjnej (mile widziane doświadczenie w branży Autogaz)
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych i silników spalinowych
  • zainteresowanie motoryzacją
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz mobilność
  • dobra obsługa komputera
  • znajomość technik sprzedażowych oraz umiejętności negocjacyjnych
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych pomysłów
 profilaktyczne akcje zdrowotne
 dostęp do nowych technologii
 elastyczny czas pracy
 eventy charytatywne

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja