KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

8:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

6 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Wypracowywanie koncepcji
  • Planowanie projektu
  • Tworzenie firmware
  • Opracowywanie schematów ideowych
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowej
  • Komunikatywana znajomość języka angielskiego
  • Kierowanie rozwojem urządzenia elektronicznego
  • Współpraca z firmowymi jednostkami wsparcia technicznego
Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość architektur mikrokontrolerów oraz umiejętność ich programowania z wykorzystaniem C/C++ (mile widziana znajomość asemblera)
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Znajomość narzędzi EDA (Protel DXP)
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne
  • Zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektroniki (znajomość zagadnień elektroniki pojazdów samochodowych w tym elektronicznych systemów zasilania silników spalinowych będzie istotnym atutem)
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych pomysłów
 profilaktyczne akcje zdrowotne
 dostęp do nowych technologii
 elastyczny czas pracy
 eventy charytatywne

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja