Komunikaty prasowe

Orzeł Wprost 2019 dla AC S.A.

04.11.2019


Firma AC S.A. uhonorowana została tytułem Orły Wprost 2019 przyznawanym firmom wnoszącym szczególny wkład w rozwój gospodarki i osiągającym najlepsze wyniki finansowe.

W Białymstoku miał miejsce finał IV edycji projektu Orły tygodnika WPROST, w trakcie którego przyznano nagrody dla laureatów z województwa podlaskiego. Wśród laureatów Firma AC S.A. otrzymała tytuł i dyplom Orła Wprost 2019. Prezes firmy, pan Anatol Timoszuk, odebrał nagrodę w trakcie uroczystej gali.

Orzeł „Wprost” to prestiżowa nagroda, przyznawana jest przez tygodnik „Wprost” z rekomendacji Bisnode i KOWR. Wyróżnienie przyznawane jest bezpłatnie firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki, którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich czynach, ale przede wszystkim w codziennych działaniach tworzą kształt dzisiejszej Polski. Gala w województwie podlaskim odbędzie się w ramach IV edycji projektu Orły tygodnika „Wprost”, które wręczane są od 2016 roku.

Dyplom Orły Wprost dla firmy AC S.A.

Prezes firmy AC S.A. odbierający nagrodę orły wprost

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.