Komunikaty prasowe

AC SA zwycięzcą konkursu „Organizacja ucząca się 2018"

01.02.2019


Laureat konkursu organizacja ucząca się dla firmy AC S.A.

Spółka AC została wyróżniona tytułem „Organizacji uczącej się” w kategorii „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa". Doceniono postawę firmy mającej na celu rozwój kompetencji pracowników.

To czwarta edycja konkursu dla pracodawców z województwa podlaskiego, którego celem jest promowanie postawy umożliwiającej rozwój pracowników.

Spółka AC otrzymując nagrodę znalazła się w wąskim gronie firm, które inwestują w rozwój kompetencji pracowników, są zorientowani  na zarządzanie wiedzą i kompetencjami. Ponadto wyróżniają się m.in. elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe, realizujących działania mające na celu rozwój swoich pracowników.

Organizatorami konkursu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oraz Politechnika Białostocka. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej, Podlaskie Forum Gospodarcze.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.