Komunikaty prasowe

Wydłuż gwarancję na STAG’a nawet do 8 lat

20.11.2018


Użytkownicy samochodów z instalacją autogaz marki STAG mają możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na sterownik nawet do 8 lat.

Warto rozważyć przedłużenie gwarancji, ponieważ daje to bezpłatną naprawę usterek, nielimitowaną ilość napraw oraz wymianę sterownika w przypadku braku możliwości jego naprawy w rekomendowanych warsztatach i sieci Autoryzowanych Serwisów STAG.

Przedłużona gwarancja obowiązuje tak jak standardowa gwarancja udzielana przy zakupie produktu, w tym przypadku sterownika. Korzystną opcją jest możliwość wydłużenia gwarancji w każdym momencie trwania gwarancji podstawowej, nawet w jej ostatnim dniu co jest niezwykle wygodne.

W celu przedłużenia gwarancji należy zgłosić się do jednego z sieci warsztatów współpracujących z marką STAG położonych na terenie całej Polski. Ich lista znajduje się TUTAJ

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.