Komunikaty prasowe

STAG Fest 2017

18.10.2017


Najlepsi monterzy instalacji gazowych marki STAG na Ukrainie odwiedzili siedzibę producenta, firmę AC S.A. Wydarzenie pod nazwą STAG Fest od wielu lat jest miłym podsumowaniem rocznej współpracy oraz nagrodą dla instalatorów z Ukrainy.

W trakcie pobytu goście dowiedzieli się jak wygląda proces powstawania produktów marki STAG od pomysłu do produktu końcowego. W Centrum Badawczo Rozwojowym o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych zwiedzali kompleks laboratoriów i 7 działów technicznych, wyposażonych w odpowiednie specjalistyczne i w pełni zautomatyzowane urządzenia. Szczególną uwagę odwiedzających przyciągnął proces projektowania elektroniki STAG, która jest dobrze znana wśród klientów na Ukrainie.

Wizyta była również okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań technicznych. Sterownik STAG 500 DIS to niecierpliwie wyczekiwana nowość, której prawidłowy montaż i eksploatacja był wyczekiwanym punktem programu. Doradcy techniczni zadbali, aby uczestnicy wizyty wrócili z w pełni przygotowani do montażu nowości na swoim terenie.

Wizyta u największego producenta instalacji autogaz jest każdorazowo doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zacieśnienia współpracy. Instalatorzy zza wschodniej granicy doceniają możliwość bezpośredniej konsultacji z kadrą techniczną AC S.A., która chętnie podnosi ich kwalifikacje.

STAG FESTSTAG FEST

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.