Komunikaty prasowe

Promocja kariery w AC na Targach Pracy

05.04.2017


W dniu 4 kwietnia firma AC S.A. wzięła udział w kolejnych Targach Praktyk i Staży zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej.  Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Białostockiej.

Na tegorocznych Targach Praktyk i Stażu pracownicy firmy AC zachęcali studentów do rozważenia kariery w jednej z największych firm w regionie. Na stoisku można było uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników umożliwi skuteczną wymianę informacji i ułatwi młodym ludziom wejście na rynek pracy. Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się ponad trzydziestu wystawców reprezentujących różne branże. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapozna się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

targi pracy PB AC 2017targi pracy PB AC 2017

« wróć