Komunikaty prasowe

AC S.A. w ramach akcji Przedsiębiorcy Dzieciom

09.01.2017


Za nami kolejna, czwarta już wizyta Joulupukki, prawdziwego Mikołaja z Laponii w Białymstoku. Mikołaj jak co roku, starał się swoim ciepłym uśmiechem oraz podarunkami obdarzyć jak największą liczbę dzieci.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa była dzięki lokalnym przedsiębiorcom w tym firmie AC S.A. Mikołaj odwiedził dzieci przebywające w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku oraz uczestniczył w Choince zorganizowanej dla dzieci – podopiecznych Fundacji im. Rodziny Czarneckich. Razem ze studentami Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz Operą i Filharmonią Podlaską przenieśliśmy dzieci z domów dziecka w baśniowy świat Mikołaja i jego Elfów.

zdjęcie przedsiembiorcy dzieciom AC SA

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.