Komunikaty prasowe

Szlachetna Paczka

05.01.2017


Firma AC S.A. wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „Szlachetna Paczka”. Jest to projekt niosący pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki zaangażowaniu Zarządu firmy oraz wszystkich pracowników mogliśmy wesprzeć rodzinę z okolic Białegostoku potrzebującą pomocy.

Liczymy, że nasze wsparcie nie tylko umiliło świąteczny czas rodzinie, lecz również będzie wymierną pomocą,  która zmieni trudne chwile w jaśniejszą przyszłość. Oprócz słodyczy, niezbędnej długoterminowej żywności, czy ubrań zakupione zostały również artykuły pierwszej potrzeby takie jak proszki do prania, czy pasta do zębów.

 

szlachetna paczka

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.