Komunikaty prasowe

Targi pracy na Politechnice BIałostockiej

28.10.2016


Firma AC S.A. aktywnie wspiera młodych w ich dążeniu do podniesienia kwalifikacji oraz wzmocnieniu pozycji na rynku pracy. Jako jeden z największych pracodawców w regionie wzięła udział w  Targach Pracy Politechniki Białostockiej.

Kolejna edycja Targów Pracy 2016 odbyła się 25 października na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w Białymstoku. Oferta wydarzenia skierowana była do studentów i absolwentów, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Wydarzenie miało charakter otwarty, tak aby każda osoba miała bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, którą jest zainteresowana.

Na stoisku AC S.A. lidera instalacji autogaz marki STAG można było uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu. Możliwość spotkania się w jednym miejscu potencjalnych pracowników i rzetelnego pracodawcy została w pełni wykorzystana przez aktywnych młodych ludzi. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, co z pewnością przełoży się na rekrutację wartościowych i dążących do sukcesów zawodowych pracowników.

Stoisko AC targi pracy 10.2016

« wróć