Komunikaty prasowe

Konkurs na najlepszy projekt innowacyjny

04.10.2016


AC S.A. – producent innowacyjnej elektroniki i lider w systemach autogaz ogłasza konkurs na najlepszy projekt innowacyjny pn.: „Od pomysłu do realizacji”. Konkurs prowadzony jest wraz z firmami partnerskimi: NXP - producentem elementów półprzewodnikowych i EBV - dystrybutorem elementów półprzewodnikowych.

Do udziału organizator zaprasza studentów i absolwentów, osoby fizyczne lub zespoły, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej – wszystkich dla których szeroko pojęta innowacyjność jest impulsem do działania.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych nowatorskich projektów urządzeń z kategorii: IoT, Automotive, Electromobility, Wearable Electronics, Smart Home, Open.

Konkurs prowadzony będzie w kilku etapach mających na celu stworzenie nowatorskiego rozwiązania w jednej z w/w dziedzin z wykorzystaniem technologii MPu/MCU Partnera – NXP oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego, formalną i merytoryczną ocenę nadesłanych zgłoszeń, opracowanie działającego prototypu wraz z opisem idei i funkcjonalności jego działania oraz prezentację projektów przed Kapitułą Konkursu. Ogłoszenie wyników zaplanowano na październik 2017 roku.

Nagrodą główną przewidzianą w konkursie jest wyjazd do jednej z fabryk firmy NXP na terenie Europy. Możliwości jest wiele, gdyż firma posiada oddziały w niemalże wszystkich krajach europejskich np. w Austrii, Belgii, Szwecji, Hiszpanii czy Holandii. Autorzy projektów, którzy uplasują się na drugim lub trzecim miejscu otrzymają płatny staż w siedzibie Organizatora w dziale R&D. Laureaci mogą również liczyć na wsparcie Organizatora Konkursu przy komercjalizacji Projektu.

Szczegóły dotyczące konkursu, Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.ac.com.pl/pl-kariera-od-pomyslu-do-realizacji. Pytania dotyczące Konkursu należy kierować na adres: konkurs2016@ac.com.pl

stopka NXP, AC SA, EBV Elektronik

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.