Komunikaty prasowe

Wizyta biznesowa delegacji z Afryki Środkowej

06.07.2016


W dniu 5 lipca br. Firma AC S.A. gościła z wizytą biznesową przedstawiciela jednego z krajów Afryki Środkowej – Konsula Honorowego Rzeczpospolitej Polskiej w swoim kraju i jednocześnie właściciela dynamicznie rozwijającej się firmy transportowej.

Spotkanie zaaranżowano w celu wymiany dotychczasowych doświadczeń jak również zapoznania się z oczekiwaniami reprezentanta nowych i prężnie rozwijających się rynków zbytu.
W trakcie wizyty zaprezentowano możliwości oraz zaawansowanie technologiczne firmy.

Nowoczesne wyposażenie, setki pracowników i niezwykła dbałość o jakość oferowanych rozwiązań w połączeniu ze specjalistycznymi laboratoriami Centrum Badawczo – Rozwojowego spotkały się z uznaniem. Efektem wizyty było ustalenie kolejnych kroków dotyczących współpracy i implementacji systemów AC S.A. we flocie zarządzanej przez zagranicznego gościa.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.