Komunikaty prasowe

Konkurs wiedzy zawodowej – STAG nagradza kandydatów na montażystów

30.06.2016


Konkurs wiedzy zawodowej – STAG nagradza kandydatów na montażystów

Dobre praktyki montażysty instalacji autogaz to podstawa zadowolenia klienta opuszczającego warsztat. Braku elementarnych zasad nie jest w stanie zrównoważyć nawet duży zasób wiedzy oraz wieloletnia praktyka pracownika warsztatu. Mając tego świadomość marka STAG kontynuuje dzielenie się użyteczną wiedzą z pokoleniem przyszłych mechaników. Po niezwykle pozytywnym odbiorze zajęć w szkołach zawodowych i technicznych miał miejsce konkurs wiedzy zawodowej.

W pierwszej połowie czerwca br. dzięki liderowi instalacji autogaz, firmie AC S.A. uczniowie z dwóch białostockich szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2, otrzymali możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. A było o co walczyć! Najlepsi uczestnicy, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie nagrodzeni zostali miesięcznym lub dwutygodniowym płatnym stażem w siedzibie firmy.

Skąd pomysł dedykowanych spotkań z uczniami? Firma AC S.A. dostrzega potencjał kolejnego pokolenia, któremu przyjdzie obcować z technologią produktów marki STAG. Zainteresować młodych ludzi zagadnieniami, które mogliby wykorzystać w praktyce po ukończeniu szkoły to cel aranżowanych spotkań i inwestycja w dobre praktyki montażystów. Inicjatywa jest tym bardziej wartościowa, że wśród mechaników obecnych na rynku pracy można wybierać. Natomiast prawdziwi fachowcy, specjalizujący się w określonej dziedzinie, jaką jest np. montaż instalacji LPG/CNG są pożądanymi i mile widzianymi pracownikami każdego warsztatu.

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.