Komunikaty prasowe

Podlaska Marka Roku 2016 nosi nazwę STAG Diesel

21.06.2016


Innowacyjny system zasilania gazowego STAG Diesel firmy AC S.A. zwyciężył w kategorii produkt użytkowy prestiżowego plebiscytu Podlaska Marka Roku 2016. –  Obecność w gronie tak znakomitych firm i produktów jest niewątpliwym wyróżnieniem. Z dumą będziemy promować markę na wszystkich rynkach na których działamy, a jest ich ponad 40. I to począwszy od tych najbliższych jak Niemcy, na Peru, Tajlandii skończywszy – powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes Zarządu, odbierając nagrodę z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

 

Instalacja gazowa „STAG Diesel” to nowoczesne rozwiązanie skonstruowane i produkowane przez firmę AC S.A. z Białegostoku. Innowacyjna instalacja LPG do samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych z silnikami diesla. Obniża koszty eksploatacji nawet o 20 – 25%. Podwyższa moc silnika bez uszczerbku dla jego trwałości. Obniża m.in. emisję cząstek stałych (sadzy).  Trwałość i niezawodność potwierdzona niezależnymi testami i badaniami. Dostępna wyłącznie w sieci wyselekcjonowanych warsztatów i autoryzowanych serwisów oraz u doświadczonych montażystów instalacji LPG.

Obecność w gronie wyróżnionych jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu jest niewątpliwym potwierdzeniem jakości systemu STAG Diesel oraz ukoronowaniem działań lidera rynku, firmy AC S.A.

 

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.