Komunikaty prasowe

Publikacja w ramach współpracy z Politechniką Śląską

01.02.2016


W ramach zawartego porozumienia o współpracy pomiędzy AC S.A. a Politechniką Śląską w dziedzinie mechatroniki i elektroniki w zakresie zasilania LPG i CNG w pojazdach samochodowych przynosi oczekiwane efekty.
Politechnika Śląska to najstarsza i jedna z największych w kraju uczelnia techniczna. Powstała w 1945 roku jako zaplecze naukowo-dydaktyczne dla najbardziej uprzemysłowionego okręgu w Polsce i jednocześnie jednego z bardziej zindustrializowanych obszarów w Europie – Górnego Śląska. Przez 70 lat dotychczasowego funkcjonowania stanowi istotną instytucję życia publicznego i pełni szczególną rolę kulturotwórczą i opiniotwórczą zakorzenioną w regionie.  
Studenci oraz pracownicy Wydziału mogą liczyć na pomoc AC S.A. w realizacji projektów naukowych i edukacyjnych. Współpraca przewiduje także opiniowanie przez AC S.A. programu nauczania w temacie nowych technologii i rozwiązań w temacie mechatroniki i elektroniki w zakresie zasilania LPG i CNG w pojazdach samochodowych. Władzom Wydziału zależy na tym, żeby absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do podjęcia pracy zawodowej dlatego zadbały, by programy nauczania były dostosowane do oczekiwań polskich i międzynarodowych pracodawców, a studenci mieli okazję przełożyć teorię  na praktykę.

Owocem kooperacji jest praca stworzona przez doktoranta politechniki przy współudziale specjalistów firmy pn.: „Aspekty ekonomiczne zasilania samochodu osobowego gazem LPG”, którą zamieszczamy poniżej w pliku do pobrania.

Do pobrania

  1. Aspekty ekonomincze zasilania samochodu osobowego gazem LPG

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.