Komunikaty prasowe

AC - laureatem konkursu „Polish Masters of Business 2014”

01.10.2014

26 września w Teatrze Capitol w Warszawie zostały nagrodzone najbardziej efektywne polskie firmy. Kapituła konkursu na podstawie danych dostarczonych m. in. przez wywiadownię Bisnode wybrała przedsiębiorstwa najbardziej wyróżniające się jakością i efektywnością działania.

 


Bazą do wyłonienia zwycięzców corocznie jest analiza przeprowadzona przez wywiadownię „Bisnode” na grupie 75.000 firm. Spośród nich, wybierane są te, które w ostatnich 3 latach charakteryzowały się najwyższym dochodem netto oraz najwyższą dynamiką wzrostu sprzedaży.
Szczególny wpływ na ostateczny wynik ma Kapituła konkursu, która przyznaje dodatkowe punkty poszczególnym firmom za wyróżniającą się postawę.

 


Nagroda, którą otrzymaliśmy jest niezwykle satysfakcjonująca, gdyż Spółka AC została wyróżniona z tak licznego grona firm na terenie Polski. W imieniu spółki AC nagrodę odebrała p. Prezes Katarzyna Rutkowska.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.