Aktualności

AC SA z certyfikatem IATF 16949:2016

14.02.2024


AC SA otrzymała międzynarodowy certyfikat IATF 16949:2016. Uzyskanie certyfikatu IATF 16949:2016 potwierdza, że Spółka spełnia najwyższe standardy jakości, efektywności i oszczędności kosztów w produkcji oraz usługach motoryzacyjnych. 

Czym jest  IATF 16949:2016? 

IATF 16949:2016 to międzynarodowy standard, który stanowi powszechny wymóg dla systemów zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej. Jest oparty na normie ISO 9001:2015 oraz specyficznych wymaganiach klientów z tego sektora. 
 
Certyfikat IATF 16949 jest przyznawany firmom związanym z motoryzacją, takim jak producenci wyrobów i części do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz dostawcy usług dla producentów samochodów.   

Certyfikat IATF 16949 potwierdza naszą dbałość o jakość oraz to, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów - mówi Anatol Timoszuk, prezes AC SA 

Certyfikat IATF 16949 to:  
 
Satysfakcja klienta: Firma dostarcza produkty, które konsekwentnie spełniają wymagania klientów. 

Zmniejszone koszty operacyjne: Ciągłe doskonalenie procesów prowadzi do oszczędności. 

Ulepszone relacje z interesariuszami: Certyfikacja przyczynia się do pozytywnego wizerunku organizacji w oczach pracowników, klientów i dostawców. 

Sprawdzone poświadczenia biznesowe:  Niezależna certyfikacja stanowi potwierdzenie przestrzegania standardów dotyczących wysokiej jakości . 

Globalne uznanie jako renomowanego dostawcy: Certyfikacja jest uznawana na całym świecie i akceptowana w łańcuchach dostaw przemysłu motoryzacyjnego.


 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.