Aktualności

AC S.A. dołączyła do Polskiej Grupy Motoryzacyjnej

22.01.2024


Z przyjemnością informujemy, że AC S.A. dołączyła do Polskiej Grupy Motoryzacyjnej!

Polska Grupa Motoryzacyjna to pierwsze w Polsce stowarzyszenie zrzeszające wyłącznie polskich producentów części i akcesoriów motoryzacyjnych. Celem PGM jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi polskich przedsiębiorstw przemysłu motoryzacyjnego. W skład Klastra PGM wchodzą różne grupy podmiotów, w tym polscy producenci z branży motoryzacyjnej, jednostki naukowe i badawcze, instytucje otoczenia biznesu oraz partnerzy strategiczni.

Jesteśmy dumni, że staliśmy się integralną częścią dynamicznego środowiska Polskiej Grupy Motoryzacyjnej, zrzeszającej czołowe przedsiębiorstwa branży motoryzacyjnej w kraju. Nasza współpraca  nie tylko umocni naszą pozycję na rynku, ale także umożliwi skuteczniejsze dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki temu partnerstwu zyskujemy dostęp do szerokiej gamy ekspertów, zasobów i możliwości rozwoju, co pozwoli nam sprawniej reagować na dynamiczne wyzwania branżowe. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Polską Grupą Motoryzacyjną znacząco przyczyni się do naszego dalszego rozwoju.

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków w tej fascynującej podróży!

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.