Aktualności

3 lata gwarancji na STAG 400 DPI

13.04.2022


Montując instalację LPG w swoim aucie, chcesz mieć pewność najwyższej jakości i niezawodności. AC S A, jako producent instalacji LPG ręczy za te cechy swoich produktów. Właśnie dlatego sterownik STAG 400 DPI, przeznaczony do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, od kwietnia 2022 roku zyskał dłuższy, trzyletni okres gwarancyjny.  

STAG 400 DPI to system zasilania gazowego do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Jego działanie jest zbliżone do uniwersalnych instalacji sekwencyjnych, w których LPG w fazie lotnej jest podawane do kanałów dolotowych silnika.  Konwersja silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny na zasilanie LPG staje się coraz bardziej powszechna z powodu popularności aut z takim systemem paliwowym.  Zaawansowane technologicznie silniki wyposażone są w szereg podzespołów elektronicznych. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. STAG 400 DPI to technologia przeznaczona do tych nowoczesnych silników, niezwykle wrażliwych na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. 

Najwyższa jakość komponentów (potwierdzona certyfikatem automotive) oraz rozwój produktu to powody, dla których sterownik STAG 400 DPI jest teraz objęty nie dwu-, ale trzyletnią gwarancją. 
 
Dłuższa gwarancja to:  

- dłuższe poczucie bezpieczeństwa  
- potwierdzenie najwyższej jakości  
- profesjonalna opieka podczas użytkowania instalacji 

Przedłużenie gwarancji nie jest objęte żadnymi warunkami dodatkowymi. Co więcej, opieka gwarancyjna jest przypisana do sterownika, a nie do właściciela auta.  Trzyletnią gwarancją objęte są wszystkie warianty sterownika STAG 400 DPI, zamontowane od 1 kwietnia 2022.   
Dodatkowo, montując instalację STAG w Autoryzowanym Serwisie STAG, użytkownik uzyskuje prawo do napraw gwarancyjnych we wszystkich warsztatach z sieci AS STAG, na terenie całej Polski.  

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.