Aktualności

Solar STAG – nowa marka AC S.A.

13.11.2020


Producent najlepszych polskich instalacji autogaz rozpoczyna działalność w branży fotowoltaiki

Solar STAG to nowa marka w portfolio spółki AC S.A. Pod tą marką od listopada 2020 roku firma oferuje klientom indywidualnym, biznesowym, jak i rolnikom kompletne instalacje fotowoltaiczne.

- Od ponad 30 lat umożliwiamy kierowcom korzystanie z LPG  alternatywnego i ekologicznego paliwa. Nasze doświadczenie i potencjał chcemy teraz wykorzystać w innym segmencie alternatywnych źródeł energii, jakim jest fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne, podobnie jak gaz LPG, kojarzą się z oszczędnością i ekologią, a to bez wątpienia wpisuje się w DNA naszej firmy – zwraca uwagę Anatol Timoszuk, prezes AC S.A.

Klienci Solar STAG mogą liczyć na wsparcie nie tylko od projektu do montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznej. Specjaliści i serwisanci Solar STAG pozostaną do dyspozycji klientów przez cały okres użytkowania paneli. Pomogą także w załatwieniu niezbędnych formalności, także tych dotyczących pozyskania dotacji ze środków publicznych.

Dodatkowo, dzięki silnej pozycji rynkowej, spółka może zaproponować korzystne formy finansowania inwestycji, we współpracy z uznanymi instytucjami finansowymi. 

Więcej o ofercie Solar STAG na www.solarstag.pl

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.