Aktualności

Sławomir Murański zwycięża w barwach STAG

22.10.2018


Sponsorowany przez markę STAG, Slawomir Murański, okazał się najszybszym kierowcą kartingowym w czwartej rundzie Rotax Euro Trophy w niemieckim Wackersdorf. Wygrana dała mu również tryumf w całym europejskim cyklu.

Tym samym Sławomir Murański jest pierwszym Polakiem w historii, który zwyciężył w centralnych europejskich rozgrywkach Rotax i pierwszym, który wygrał w jednym sezonie aż trzy bilety na Rotax Grand Finals.

Rotax Max Challenge to światowa seria, która w Europie rozgrywa kilka międzynarodowych serii. Kierowcy walczą w Rotax Central Eastern Europe (strefa centralno-środkowej Europy), Rotax Nordic Challenge (kraje nadbałtyckie), jednak najbardziej prestiżową serią europejską jest dawna Euro Challenge, a dzisiejsza Euro Trophy, traktowana bardzo często jak mistrzostwa Europy tej monomarki.

Sponsorowany przez markę STAG Sławomir Murański Sponsorowany przez markę STAG Sławomir Murański
Sponsorowany przez markę STAG Sławomir Murański

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.