Aktualności

European Liquid Gas Congress

12.06.2024


Z radością informujemy, że nasza wiceprezes, Katarzyna Rutkowska, będzie prelegentką podczas zbliżającego się Europejskiego Kongresu Gazu Płynnego 2024.

🗓️ Zapisz datę: 19 czerwca 2024 r., od 13:30 do 14:30. Nie przegap okazji, aby posłuchać naszej wiceprezes, której ogromne doświadczenie w sektorze autogazu odegrało kluczową rolę w drodze AC SA do stania się globalnym punktem odniesienia.

Zróżnicowane doświadczenie i strategiczna przenikliwość Katarzyny Rutkowskiej to nieocenione atuty, które zapewnią świeży wgląd w ewolucję branży autogazu.

Kogo zobaczymy na Europejskim Kongresie LPG 2024 w Lyonie?

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.