Aktualności

43. Rajd Podlaski - emocje na najwyższych obrotach

10.06.2024


Z ogromną dumą informujemy, że 43. edycja Rajdu Podlaskiego, która odbyła się w Białymstoku i Łapach, przyciągnęła tłumy miłośników motorsportu.

Ceremonie startu oraz mety poprowadził Adam Kornacki, znany gównie ze swojej działalności w TVN Turbo 🏁

Jako marka STAG, po raz kolejny byliśmy głównym sponsorem rajdu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalne imprezy sportowe, które cieszą się wielką renomą w kraju.

A jak poradziły sobie załogi STAG Rally Team?

Marcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko zdobyli pierwsze miejsce w kategorii GOŚĆ, natomiast bracia Łukasz i Szymon Chlebus zajęli siódme miejsce w klasyfikacji K3 i zwyciężyli w kategorii aut napędzanych LPG. Gratulacje, Panowie❗

Na koniec serdeczne podziękowania kierujemy do Automobilklub Podlaski za niesamowitą organizację 43. Rajdu Podlaskiego. Kapitalna robota!

Dziękujemy, że mogliśmy wziąć w tym udział i do zobaczenia za rok 😉

📸 Fot. Piotr Solarski / UMWP

« wróć

Galeria:

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.