Aktualności

10 lat Spółki AC S.A. w Peru

16.04.2024


Z radością informujemy, że nasza spółka w Peru AC STAG SAC świętuje jubileusz 10-lecia.
Z dumą obserwujemy, jak konstruowane i produkowane w naszych białostockich zakładach nowoczesne instalacje autogaz STAG, zyskują uznanie klientów w tak odległych częściach globu.

-Kiedy w 2014 roku, wspólnie z Juan Carlos Lopez Moncaleano zakładaliśmy tę spółkę, nie mogliśmy przewidzieć, że po dekadzie nasz zespół rozrośnie się do ponad 100 utalentowanych i zaangażowanych osób. To dzięki nim, każdego roku tysiące samochodów w Peru zostaje przekonwertowanych na LPG i CNG pod marką STAG, pomagając klientom oszczędzać pieniądze i środowisko. - mówi Katarzyna Rutkowska, Wiceprezes Zarządu AC S.A. ds. Finansów i IR

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy całej załodze, a w szczególności Juan Carlos Lopez Moncaleano, za Waszą ciężką pracę, pomysły i determinację, które przyczyniły się do osiągnięcia tego wielkiego sukcesu.

To dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt móc być częścią tego wyjątkowego jubileuszu.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.