Aktualności

Nowe opakowania. Ten sam niezawodny STAG

08.12.2022


Już niebawem do naszych klientów dotrą produkty STAG w odmienionych opakowaniach. Nowe pudełka dostaną sterowniki, wtryskiwacze, reduktory i filtry. Projektując nowe kartony postawiliśmy na prostotę, nowoczesność i funkcjonalność. 

  

Czytelne oznaczenia  

Pudełka ze sterownikami oraz zestawami zyskały unikalny system oznaczeń. Symbole pomagają w identyfikacji produktu, który znajduje się w opakowaniu. 
 
Kwadrat (4), heksagon (6) i oktagon (8) to proste, graficzne oznaczenie liczby cylindrów, które obsługuje sterownik.  
W symbol wpisany jest skrót nazwy sterownika. Oznaczenie konkretnego produktu znajduje się na etykietach, które również zyskały nowy, bardziej czytelny wygląd

Aby jeszcze bardziej ułatwić identyfikację produktu, na opakowaniu znajduje się prosta legenda, wyjaśniająca znaczenie symbolu na etykiecie. 


 

Instrukcja w smartfonie 

Nowe kartony to także jeszcze łatwiejszy dostęp do instrukcji obsługi produktów marki. Na górze opakowania umieszczony został kod QR, który prowadzi do strony internetowej ze wszystkimi niezbędnymi materiałami. Instrukcje można ściągnąć na smartfon i zawsze mieć je pod ręką.  

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.