Aktualności

STAG na targach w Limie

04.11.2022


W ostatnich dniach października prezentowaliśmy produkty i rozwiązania STAG na targach Figas&Vehigas w Limie. Peru to jeden z krajów Ameryki Południowej, która jest dynamicznie rozwijającym się rynkiem paliw alternatywnych.

Targi Figas&Vehigas to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Ameryce Południowej i na świecie. Na 5000 m2 powierzchni targi gromadzą dostawców rozwiązań i technologii wykorzystujących gaz w przemyśle czy motoryzacji, m.in. producentów instalacji autogaz.

Jako jeden z największych producentów instalacji gazowych do aut, prezentowaliśmy produkty i rozwiązania STAG na stoisku przygotowanym przez spółkę córkę AC SA w Peru. Odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się przede wszystkim z rozwiązaniami, które umożliwiają konwersję silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa na zasilanie gazem LPG, jak i CNG.

– Obecność na targach umożliwiła nam nawiązanie wartościowych kontaktów z importerami aut i sieciami warsztatów montujących gazowe instalacje samochodowe – podkreśla Paweł Baraniuk, dyrektor działu eksportu AC SA.

Rynek Ameryki Południowej jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków paliw alternatywnych. Dlatego w 2014 roku powstała w Peru spółka córka AC SA.  Jesteśmy na tym rynku szczególnie aktywni w sektorze D-OEM, czyli w tzw. „montażach zerokilometrowych”, które cieszą się coraz większą popularnością.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.